• slider-cafe
  • masel-hotel-cafe2
  • Şehir Merkezinde Baraj Gölü Manzaralı

 

Masel Hotel iş dünyasına sunduğu konaklama hizmetlerini sahip olduğu ayrıcalıklar sayesinde genişletebiliyor. Masel Roof’ta Seyhan Barajı’nın mavi suları ile buluşan misafirlerimiz özel davetleri için emsalsiz bir seçeneğe sahip oluyor. Sadece özel organizasyonlar sırasında da değil, güne leziz bir başlangıç yapmak ve en unutulmaz kahvaltı keyfini yaşamak için de Masel Roof tarifsiz bir seçenek sunuyor.

Çukurova ve Seyhan Baraj Gölü’nün manzarasına hakim Masel Roof, misafirlerimize bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Otelimizin en üst katında muhteşem bir güne eşsiz lezzetlerle başlayabilir, sevdiklerinizle sık sık yinelemek isteyeceğiniz kahvaltılar yapabilirsiniz.

Mezuniyet sevincinizi dillere destan bir organizasyonla taçlandırabilir, keyifli vedalara “merhaba” diyebilirsiniz.

Hayatınızın dönüm noktalarında eşsiz kutlamalar yapabilir ve hak ettiğiniz tüm güzellikleri Masel Hotel Roof manzarası eşliğinde yaşayabilirsiniz.

Manzaraya değer katan, manzaranın muhteşemliği ile eş değer hizmet sunan Masel Hotel keyifli saatler geçirmenizi vadediyor. Siz de sevdiklerinizle Masel Roof’ ta keyifli ve unutulmaz anlar yaşayabilir; Seyhan Gölü’nün tüm güzelliğinin ve Adana’nın tüm mistik havasının tadını çıkarabilirsiniz.

İletişim

+90 (322) 292 00 00

+90 533 036 51 51