Hızlı Teklif Al

Toplantı Salonları

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına yanıt verecek toplantı salonlarımızla Masel Hotel farkını iş dünyasına yaşatmayı sürdürüyoruz. Teknolojik alt yapı anlamında verdiğimiz dört dörtlük hizmetlerin yanı sıra toplantı sırasında verimliliğinizi arttırmak için yiyecek ve içecek ikramları sunuyoruz.

Ses yalıtımı bulunan toplantı salonlarımızda şirket gizliliğinizi koruyup toplantılarınızın veriminin düşmemesi adına titiz bir çalışma yürütüyoruz. İsterseniz küçük gruplar halinde isterseniz kalabalık topluluklarla gerçekleştireceğiniz toplantılar sırasında Masel Hotel’in misafirperverliğini yaşamanızı sağlıyoruz.

Şirket içi toplantıları, eğitimler, bayi bölge toplantıları gibi tüm organizasyonlarınızın başarıyla sonuçlanması için tüm detayları göz önünde bulunduruyoruz. Sinema düzeninde ya da U düzeninde toplantı salonlarımızın kapasitesini değiştirerek kalitemizden ödün vermeden hizmet sunabiliyoruz…

  • Şirket içi toplantılarınız için alternatif bir yer mi arıyorsunuz?

  • Bayi bölge toplantılarını verimli bir şekilde mi gerçekleştirmek istiyorsunuz?

  • Şirket içi eğitimleriniz sırasında çalışanlarınızın motivasyonunu da arttırmayı mı hedefliyorsunuz?

  • Düzenlediğiniz eğitimlere beklentilerinizin üzerinde bir katılım gerçekleşti ve uygun niteliklere sahip bir lokasyon mu arıyorsunuz?

Talebiniz ne olursa olsun Masel Hotel olarak tüm beklentilerinizi aşan hizmet kalitemizle memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyoruz. Talebinizi ilettiğiniz andan itibaren beklentilerinizi karşılamak için profesyonel ekibimizle memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

Diğer Toplantı Salonlarımız
VIP Toplantı Salonu
Kuzey Toplantı Salonu
Güney Toplantı Salonu
İletişim

+90 (322) 292 00 00

+90 533 036 51 51