Kuzey Toplantı Salonu

Detaylar

Kuzey Toplantı Salonu

Şirket içi toplantılar, eğitimler ve kalabalık katılımcı sayısının söz konusu olduğu organizasyonlar için Masel Hotel Kuzey Toplantı Salonu tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek.

U düzeninde 35, sınıf düzeninde 40 ve sinema düzeninde 70 kişilik kapasitesiyle hizmet veren salonumuz sahip olduğu teknolojik alt yapılarla tüm gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlandı.

Sürekli aktif olan havalandırma sistemi ile toplantı odasındaki oksijen miktarının ideal seviyede tutulduğu, akustik camların kullanılıp ses yalıtımının mükemmelleştirildiği Kuzey Toplantı Salonu en verimli toplantılarınız ve eğitimleriniz için size hizmet veriyor.

Masel Hotel Kuzey Toplantı Salonu’nda sigara içen misafirlerimiz de unutulmuyor. Kendine ait sigara içme balkonu bulunan böylece katılımcıların konforunu arttıran Kuzey Toplantı Salonu 3 metrelik yüksek tavanı ile ferah ve geniş bir mekan olarak ön plana çıkıyor. Aynı zamanda salonun mimarisinde kolon bulunmadığı için misafirlerimiz daha geniş alanı kullanma şansına sahip oluyorlar.

En önemli kararların alınacağı, en verimli görüşmelerin gerçekleştirileceği Kuzey Toplantı Salonu’nda birbirinden leziz ikramlar da sizleri bekliyor.

Neden Kuzey Toplantı Salonu Tercih Edilmeli?

  • Ses yalıtım sistemi sayesinde bilgi güvenliği sağlanıyor,

  • Gün ışığı alıyor, dilerseniz ortam karartılabiliyor,

  • Havalandırma sistemi sayesinde odadaki oksijen miktarı azalmıyor,

  • Ayarlanabilir aydınlatma ve klima sistemi sayesinde oda koşulları ihtiyaçlara göre değiştirilebiliyor,

  • Sigara içenlere özel sigara içme alanı yer alıyor,

  • Hem kablolu hem de kablosuz internet bağlantısı sunuluyor,

  • Projeksiyon, ses sistemi gibi teknik donanımlar bulunuyor,

  • Masel Hotel ikramları ile tüm toplantılar verimli bir şekilde tamamlanabiliyor.

Siz de Masel Hotel Kuzey Toplantı Salonu ayrıcalıklarından yaralanmak isterseniz teklif alabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde Masel Hotel yetkilileri olarak sizlerle iletişime geçeceğiz.

Diğer Toplantı Salonlarımız
VIP Toplantı Salonu
Güney Toplantı Salonu
Hızlı Teklif Al
İletişim

+90 (322) 292 00 00

+90 533 036 51 51