Teklif Al

Teklif Al

 

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza çözüm üreten Masel Hotel’in ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için siz de teklif alabilirsiniz. Teklif formlarını doldurduktan sonra en geç 24 saat içerisinde Masel Hotel yetkilileri tarafından paylaştığınız iletişim numarasından geri dönüş alacaksınız…

Kurumsal Konaklama

Masel Hotel’de şirketiniz adına konaklama yapacaksanız kurumsal konaklama fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Günlük ya da uzun süreli; bireysel ya da toplu konaklamalarınız için Masel Hotel’in konforlu ve işlevsel odalarının kalitesinden siz de yararlanabilirsiniz….

Toplantı

Masel Hotel’in üç ayrı toplantı salonundan ihtiyaçlarınıza en uygununu seçebilir ve ikramlarla zenginleştirilmiş, teknolojik alt yapı gereksinimlerinizin tamamını sağlayan; üstelik ses yalıtımı ile de bilgi gizliliğinizi koruyan toplantı salonlarımız için teklif alabilirsiniz.

Grup

Grup konaklamalarınız ya da grup yemekleriniz için Masel Hotel ayrıcalıklarının tadını çıkarabilirsiniz. Taleplerinizi ileterek Masel yetkililerinin size dönüş yapmasını sağlayabilir ve öncelikli isteklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Birbirinden konforlu odaların ve özel olarak belirleyebileceğiniz deneyimli şeflerimiz tarafından hazırlanan yemek mönülerinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Organizasyon

Bireysel ya da kurumsal tüm organizasyonlarınız Masel Roof’un sunduğu eşsiz manzara ile her zamankinden daha büyüleyici olacak! Doğum günü partileri daha eğlenceli, Baby Shower partileri daha samimi, mezuniyet yemekleri daha lezzetli, nikah sonrası yemekleri ise unutulmaz kılınacak. Talebinizi iletin, teklif alın ve size özel organizasyon hazırlıklarını Masel Hotel profesyonelliğine bırakın..

Teklif Al
İletişim

+90 (322) 292 00 00

+90 533 036 51 51