Hızlı Teklif Al

Detaylar

Sizin için Ne Yapabiliriz? organizasyon

Masel Hotel olarak hayatınızdaki en önemli anlara tanıklık etmek ve bu anlara değer katmak için tüm hizmet sürecimizi şekillendiriyoruz.

Nişan ve kına organizasyonları, doğum günü partileri, mezuniyet yemekleri ve nikah törenleri sırasında Masel Roof’un Seyhan Barajı’na açılan kapılarından siz de geçebilirsiniz. Üstelik sıraladığımız bu organizasyonlarınız haricinde özel taleplerinize de çözüm sunuyoruz. Aile yemekleri, tanışma partileri, ürün lansmanları gibi çeşitli organizasyonlar için de sizlere hizmet veriyoruz.

Masel Hotel olarak hizmet çeşitliliğimizi talepleriniz doğrultusunda kurguladığımız için, sizden gelen önerilere her daim açık olduğumuzu hatırlatmak istiyoruz. Talep detaylarınızı bize ilettiğiniz takdirde muhteşem bir organizasyon hazırlığı yapıp keyifli ve akılda kalıcı anlar yaşamanız için güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle çalışıyoruz.

“Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?” cümlesini slogan olarak değil hizmet politikamızın merkezine koyuyoruz. Böylece talepleriniz doğrultusunda en uygun teklifleri vererek hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Diğer Organizasyonlarımız
Baby Shower
Mezuniyet Yemeği
Kına ve Nişan Organizasyonları
Doğum Günü Partisi
Nikah Organizasyonları ve Nikah Sonrası Yemek
İletişim

+90 (322) 292 00 00

+90 533 036 51 51