Mezuniyet Yemeği

Detaylar

Mezuniyet Yemeği

Masel Hotel misafirlerinin farklı ihtiyaçlarına çözüm bulmak üzere hizmet çeşitliliğini arttırıyor ve mezuniyet yemekleri de Masel Roof’ta gerçekleştirilen organizasyonlar arasında yerini alıyor.

Hayatlarının en mutlu günlerini yaşayan ve bir başarıyı daha elde eden gençlerin mutlu ve eğlenceli zaman geçirmesi için Masel Hotel çalışanları eksiksiz hizmet anlayışını yansıtıyor. Farklı mönü seçenekleri sunuluyor ya da misafirlerimizin belirledikleri mönüler uzman şeflerimiz tarafından hazırlanıyor. Yiyecek ve içecek servisleri aksatılmadan en kalabalık organizasyonlar dahi kusursuz bir şekilde tamamlanıyor.

Yemekli organizasyonlar konusunda deneyimimiz ve profesyonelliğimizle farklı yiyecek ve içecek alternatifleri sunarak misafirlerimize muhteşem bir gün yaşatıyoruz. Sıcak ve samimi bir atmosferde başarılarının tadını çıkarmalarını ve kendilerini bekleyen geleceğe mutlu bir kapanıştan sonra adım atmalarını sağlıyoruz.

Tüm organizasyonlarımızda olduğu gibi mezuniyet kutlamaları için de misafirlerimizin beklentilerini en büyük önceliğimiz olarak kabul ediyor ve bu doğrultuda kendilerine en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Siz de mezuniyet yemeklerinizi Masel Roof manzarası eşliğinde yemek, kutlamalarınızı Masel Hotel’in elit ambiyansında gerçekleştirmek isterseniz bize ulaşarak teklif alabilirsiniz.

Diğer Organizasyonlarımız
Baby Shower
Kına ve Nişan Organizasyonları
Doğum Günü Partisi
Hızlı Teklif Al
Nikah Organizasyonları ve Nikah Sonrası Yemek
İletişim

+90 (322) 292 00 00

+90 533 036 51 51