• slider-cafe
  • masel-hotel-cafe2
  • Şehir Merkezinde Baraj Gölü Manzaralı

Hakkımızda

 

2012 yılında iş dünyasına  hizmet etmek için Adana’nın merkezinde faaliyetlerimize başladık.

 

Spesifik amaçlarla kurulup zaman içerisinde sunduğumuz hizmetleri değiştirmek, geliştirmek ve misafirlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeniden şekillendirmek temel dayanak noktamız oldu. Misafir memnuniyetimizi arttırmak için hizmet politikamızı olmazsa olmaz kalite standartlarımızın üzerinde inşa ettik.

 

“Masel Hotel” dendiği zaman ilk önce  % 100 misafir memnuniyeti ile anılmak istedik. Nitekim en öncelikli amacımızı gerçekleştirmek için hizmet standartlarımızı yükselttik. Akılda kalan ve yeniden yaşanmak istenen deneyimler yaratmaya çalıştık. Ağırladığımız misafirlerimizin bizi bir kere tercih etmelerini başarımız olarak tanımlamadık.

 

Masel Hotel ailesi olarak temel amacımız misafirlerimizle kesişen yollarımızı çeşitlendirmek oldu. Misafirlerimiz bir kere bizi tercih edip bir dahaki seçimlerinde yer almadığımız zamanlarda hizmet politikamızı sorguladık.

 

Misafirlerimizin bağlılığını oluşturmak için memnuniyetleri odaklı hizmet politikamızı gün geçtikçe genişlettik. Yeni fikirlerimizi ve misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarladığımız konseptleri uyguladık. Sorunlarının olması halinde çözümünü sunduk, memnuniyetlerini sağlamak için şeffaf ve samimi hizmet anlayışımızı yansıttık.

 

Masel Hotel ailesi olarak;

 

·      İş seyahatine gelen misafirlerimize,

·      Toplantı salonumuzu kullanmak isteyen şirketlere,

·      Mezuniyetlerini unutulamayacak bir yemek ve harika bir manzara eşliğinde kutlamak isteyen gençlere,

·      Doğum günü kutlamalarının emsalsiz olmasını bekleyenlere,

·      Kına ve nişan organizasyonlarını her daim hatırlamak isteyenlere,

·      Hayatlarının en önemli imzasını atan; nikah ve nikah sonrası kutlamaları ile imzalarını taçlandırmak isteyen çiftlere hizmet vermekteyiz.

 

Masel Hotel olarak biz, anlatmaya değer anılarınızı biriktirmenizde katkımız olmasını amaçlıyoruz. Bu nedenle sunduğumuz her bir hizmette mükemmelleşmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Sürekli daha iyisi daha kalitelisi için çalışmaya devam ediyor ve misafirlerimizden aldığımız gülümsemeleri en büyük başarımız olarak addediyoruz.

 

Masel Hotel olarak sunduğumuz her bir detayda misafirlerimizin memnuniyetini arttıran farklılıklar yaratıyoruz. Lobimizde yer alan mini kütüphanemiz ile misafirlerimizin keyifli vakit geçirmeleri için alternatif sunuyoruz. Rahat koltukların bulunduğu gün ışığı alan okuma köşemiz ile Masel vizyonunun çeşitliliğini yansıtıyoruz. Aldığımız ödüller heyecanımızı arttırırken, her misafirimize güler yüzlü ve samimi hizmetimizin ayrıcalığını yaşatıyoruz.

İletişim

+90 (322) 292 00 00

+90 533 036 51 51