Baby Shower

Detaylar

Baby Shower

Son yıllarda giderek yaygınlaşan organizasyonlar arasında yer alan Baby Shower partileri Masel Hotel’de eşsiz anlara dönüşüyor.

Bebeğinize “Merhaba” demenize sayılı günler kala düzenlenen bu partiler ile hayatınızın en önemli dönüm noktasına adım atıyorsunuz. 9 ay karnınızda taşıdığınız, bir çok sorunla yüzleştiğiniz ama en sonunda dünyanın en mutlu annesine dönüşeceğiniz sırada bu kutlamaların ne denli eğlenceli olabileceğini tahmin edebilirsiniz.

Artık hayatınız hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır, yaşam amacınız değişecek ve kalbinizin prensi ya da prensesi odak noktanız haline gelecektir. Onunla kuracağınız yeni hayatınıza en güzel karşılamayı yapmak ise en doğal hakkınızdır.

Masel Hotel olarak annelere ve bebeklerine sunduğumuz tüm hizmetlerin kusursuz olmasını sağlıyoruz. Bebeğiniz henüz dünyaya gelmeden sizin aracılığınızla kendisini prens ve prensesler gibi hissetmesini sağlıyoruz. Konuklarınızın aklından çıkmayacak bir Baby Shower partisinin baş kahramanı olmak isterseniz Masel Roof’u evinizin sıcaklığını yansıtacak şekilde düzenliyoruz.

Belirlediğiniz süslemeler, yiyecek ve içecek ikramları ile yüzünüzü güldürüyor ve keyifli vakit geçirebilmeniz için tüm detayların üzerinden defalarca geçiyoruz. Amacımız sizi evinizde hissettirmek ve en yakınlarınızla mutlu bir gün geçirmenizi sağlamak.

Siz de eşsiz bir Baby Shower partisi düzenlemek isterseniz, bizi arayabilir ya da teklif alabilirsiniz.

Diğer Organizasyonlarımız
Mezuniyet Yemeği
Kına ve Nişan Organizasyonları
Doğum Günü Partisi
Hızlı Teklif Al
Nikah Organizasyonları ve Nikah Sonrası Yemek
İletişim

+90 (322) 292 00 00

+90 533 036 51 51