Nikah Organizasyonları ve Nikah Sonrası Yemek

Detaylar

Nikah Organizasyonları ve Nikah Sonrası Yemek

Masel Hotel olarak “Sonsuza dek evet” diyeceğiniz anları unutulmaz kılıyoruz. Her bir detayı defalarca kurguluyor, en özel gününüzde memnuniyetinizi arttırmak için hiçbir ayrıntıyı atlamıyoruz. Masel Roof’ta düzenlediğimiz nikah organizasyonları ve nikah sonrası yemekler ile mutluluğunuza şahit olmanın ayrıcalığını yaşıyor ve hizmet kalitemizle sizlerin memnuniyetini arttırıyoruz. 

Masel Hotel nikah organizasyonları ile belirlediğiniz konseptleri harfiyen uyguluyor ve nikah hazırlıklarıyla sizleri yormuyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle ihtiyaç duyabileceğiniz tüm unsurları hesaba katarak davetlileriniz için de eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz. 

Nikah sonrası yemek organizasyonlarımızla iddiamızı bir kere daha gözler önüne seriyoruz. Menü tercihleriniz varsa gerçekleştiriyor, isterseniz açık büfe konseptimizle de tarifsiz bir ziyafet sunuyoruz. Deneyimli ve yetenekli şeflerimizin hazırladığı birbirinden leziz tatlarla mutluluğun en lezzetli halini yaşamanızı sağlıyoruz. Seyhan Baraj Gölü’nün eşsiz manzarası eşliğinde yediğiniz her bir lokmada Masel farkını hissettiriyoruz. 

En mutlu gününüze Masel Roof ayrıcalığını yaşamak ve davetlilerinize elit seçimlerinizin keyfini yaşatmak isterseniz siz de Masel Hotel nikah organizasyonları için teklif alabilirsiniz. Profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren yetkililerimizle iletişime geçerek hak ettiğiniz kaliteyi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 
 

Diğer Organizasyonlarımız
Baby Shower
Mezuniyet Yemeği
Kına ve Nişan Organizasyonları
Doğum Günü Partisi
Hızlı Teklif Al
İletişim

+90 (322) 292 00 00

+90 533 036 51 51