Doğum Günü Partisi

Detaylar

Doğum Günü Partisi

“Bu sene yeni yaşınızı her zamankinden farklı ve özel bir şekilde mi kutlamak istiyorsunuz?” ya da “Sevdiklerinize sürpriz bir doğum günü partisi mi hazırlamayı planlıyorsunuz?”…

İsteğiniz ne olursa olsun Masel Hotel hayallerinizi gerçekleştiriyor. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için Masel Hotel’in güler yüzlü ve deneyimli çalışanları seferber olup unutulmaz bir doğum günü eğlencesi yaşamanızı sağlıyor.

Konsept doğum günü organizasyonlarının gerektirdiği profesyonellik ve özveriye sahip olduğumuz için sizlere paylaşılmaya değer anılar yaşama imkanı sunuyoruz. Yeni umutlara ve sizi bekleyen mutlu bir yıla adım atarken her şeyin eksiksiz olması için çalışıyoruz. En yakınlarınızla birlikte mutlu, eğlenceli ve eşsiz bir doğum günü partisi yaşamak isterseniz siz de Masel Roof’un sunduğu tüm güzelliklere sahip olabilirsiniz.

Yiyecek ve içecek servisimizle eğlencenizi çoğaltabilir, günün sonunda  muhteşem bir gün geçirmiş olmanın verdiği keyfi yaşayabilirsiniz.  Masel Hotel olarak; Adana’da doğum günü kutlamaları için sıcak, samimi ve nezih bir ortam arayanların beklentisini yükseltiyoruz.

Siz de sizin ya da değer verdiğiniz kişilerin doğum günü kutlamalarını Masel Roof’un eşsiz manzarası ve Masel Hotel’in kalitesi eşliğinde yapmak isterseniz bize ulaşarak teklif alabilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun tasarladığımız önerilerle unutulmayacak bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Diğer Organizasyonlarımız
Baby Shower
Mezuniyet Yemeği
Kına ve Nişan Organizasyonları
Hızlı Teklif Al
Nikah Organizasyonları ve Nikah Sonrası Yemek
İletişim

+90 (322) 292 00 00

+90 533 036 51 51