RESTAURANT & MUTFAK

Masel Hotel; Uluslararası mutfağın seçkin örneklerini tadabileceğiniz menüsü ve size en iyi şekilde hizmet verecek servis ekibiyle, yemek keyfini unutulmaz bir hatıraya dönüştürüyor.

Masel Hotel mutfağı; açık büfe kahvaltı, seçkin a la carte öğle ve akşam yemek alternatifleriyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Oda servisi menüsü ile ister atıştırmalık aperatifleri, ister enfes bir ziyareti; odanızdan çıkmadan, dilediğiniz tatları sizi yormadan odanıza servis ediyoruz.

Yemek daveti ve toplantı organizasyonlarınız için, organizasyon sorumlumuz ile beraber yaratabileceğiniz menüleri misafirlerinize, özel toplantı mekanlarımızda sunabilirsiniz. Bu şekilde önemli günler ve özel organizasyonlarınızda palnalama, hazırlık ve servis ile ilgili bütün yükü üstünüzden alarak, sizin de bu davetlerden en az misafirleriniz kadar zevk almanızı sağlmaktan mutluluk duyacağız.

Ayrıca Masel Hotel Lobi Bar'da Lavazza kahve, kokteyl, içecek ve snack çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Keyifli bir sabah kahvesi buluşması veya iş çıkışı aperatif almak için sizleri otelimize bekliyoruz.